fbpx

Program pre objednávanie dvierok Trachea

Trachea OS je nový systém spoločnosti Trachea a.s., ktorý zaisťuje od leta 2014 kompletné spracovanie objednávok. Objednávka od odberateľov cez autorizovaných predajcov až po našu spoločnosť je vybavená v systéme Trachea OS, vrátane prepojenia na výrobu. Systém je neustále on-line, takže každý člen obchodného systému má neustále k dispozícii potrebné informácie.

Komu je Trachea OS určený?

Odberateľom našich výrobkov, pre vytvorenie a sledovaní objednávok. Odberateľom sú najčastejšie kuchynské štúdiá, stolárske dielne, výrobcovia nábytku.

Čo systém Trachea OS poskytuje?

Hlavnou funkciou systému je vytvorenie objednávky z výrobkov v našej ponuke. Naša ponuka je neustále inovovaná a Trachea OS poskytuje najaktuálnejšie informácie o našich výrobkoch. Odberateľ má vždy informácie o aktuálnej ponuke a o všetkých svojich objednávkach.

Ukážka práce s programom Trachea OS

Popis programu Trachea OS klient VEPO s.r.o.

Trachea OS klient poskytuje našim odberateľom revolučný servis pri vybavovaní obchodného prípadu. Jedinou podmienkou pre úspešné používanie programu Trachea OS klient je pripojenie k Internetu a mať obchodný vzťah s našou spoločnosťou VEPO s.r.o. .. Trachea OS klient poskytuje odberateľom možnosť nastaviť po registrácii dohodnutej obchodnej zľavy. Objednávky sortimentu Trachea môže odberateľ vytvárať v priebehu komunikácie so zákazníkom. Objednávky sú v stave rozpracované. Vo chvíli kedy zákazník objedná, odošle odberateľ objednávku do našej spoločnosti. Potvrdíme prijatie objednávky, ak je nejaký problém s objednávkou bude odberateľ informovaní. Vo chvíli keď je objednávka pripravená na dodanie, opäť je odberateľ informovaný. V rámci Trachea OS klient sú všetky stavy o objednávke zobrazené automaticky a súčasne je odberateľ upozornený cez e-mail.

Vytváranie novej objednávky obsahuje rad kontrolných mechanizmov. Odberateľ nemusí strážiť obmedzenia sortimentu z hľadiska rozmerov, fólií, hrán a iných vzťahov. Všetko zabezpečuje Trachea OS klient. Cena za každý výrobok je aktuálny k dátumu vytvárania objednávky. U komplikovanejších obchodných prípadov je možné dopísať poznámku alebo priložiť prílohu so súborom.

Odoslané a vybavenej objednávky môže odberateľ prezerať, ale už nejdú meniť. Informácie v objednávke je možné použiť pre ďalšie elektronické spracovanie, pretože sú k dispozícii exporty vo formáte CSV a XML za každú objednávku.

Technické požadavky

program běží v prostředí Adobe AIR. Pokud nemáte Adobe AIR nainstalováno, při instalaci programu Trachea OS ve Windows se běhové protředí Adobe AIR automaticky nainstaluje.


Minimálne systémové požiadavky:


Windows:

Procesor: 2.33GHz alebo rýchlejší x86-kompatibilny procesor
Operačný systém: Microsoft® Windows® XP, Windows Server 2008, Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate, nebo Enterprise (vrátane 64 bit), Windows 7, Windows 8, Windows 10
Pamäť: 512 MB RAM (odporúčame 1 GB)


Mac OS:

Procesor: Intel® Core™ Duo 1.83GHz alebo rýchlejší
Operačný systém: Mac OS X 10.6 a vyšší
Pamäť: 512 MB RAM (odporúčame 1 GB)

Trachea OS klient na stiahnutie